סיפורי הצלחה של תעופה נבונה

שרות מעולה של צוות המבין עניין, ומבין ללב הלקוח המתוסכל .
ההליך היה מהיר יחסית , התנהל בכבוד , ונשא תוצאה הוגנת וראוייה. אסור לוותר לחברות התעופה, אל תהססו לפנות לתעופה נבונה,
תקבלו סיוע מקצועי לחלוטין .

דבורי שנהב

אנחנו הלן וראובן גיא יחד עם גיסי וגיסתי ליאת וחנוך גיא פנינו ליפעת מIatpa בבקשה לעזור לנו לאחר שחיכינו שעות לטיסה ליסבון וכך גם בחזרה . לשמחתינו קבלנו יחס חם אדיב ורגיש וגם פיצויים הוגנים .מחברת אל על. ישר כח על עבודתכם.

הלן גיא

אחרי מספר נסיונות לקבל פיצוי לבד פנינו תעופה נבונה וקיבלנו שירות מעולה. יפעת המנהלת לא רק שנתנה שירות מקצועי ונעים אלא "נידנדה" לנו להעביר את החומר במידה והתעכבנו או נמרחנו עם משהו. ובסוף קיבלנו פיצוי משמעותי. מומלץ מאוד!

אלעד הראל

שרות וטיפול מעולה, ממליץ מאוד לכולם !!!
פניתי אליהם בשני מקרים שונים , בעקבות 2 טיסות של 2 חברות שונות. קבלתי פיצוי הולם, שרות מעולה, ויחס מעולה. אני רוצה לציין במיוחד את השרות המעולה שקיבלתי מעדי אטלס , שדאגה הסבירה וטיפלה בהכל.

שלמה פוזיאלוב

שמחה שפנינו אליכם! היום התעדכנו על פיצוי שמגיע לאחר מסלול טיסה בו התבטלו 2 טיסות בשל שביתות טייסים בחברות שונות. סיפור בו מעורבות 3 חברות תעופה ואתם השגתם פיצוי! לאורך כל הדרך בשירותיות, מקצועיות וסבלנות של יפעת

שירי יהודיוף ורונה

דודי יצר עמי קשר והגיע אלי כמושיע, מתוך רצון לסייע לי לאחר ביטול חופשה משפחתית 24 שעות בלבד לפני מועד הטיסה עקב רעידת אדמה, כאשר מפח הנפש שלי ושל הילדים היה עצום.

זכינו לשרות רגיש, אדיב עד מאד ויעיל מיפעת ומעדי, שמעבר לפיצוי הכספי אשר קיבלנו, היה ניכר כי הן באמת ובתמים קשובות לחוויה הרגשית שנלוותה לארוע.

בזכות פועלן קיבלנו פיצוי כספי שייאפשר חוויה משפחתית מתקנת.

אני ממליצה בחום לפנות אליהם ולהפיץ לכל הגורמים הרלוונטים על מנת שיידעו כי יש מי שדואג לעשות צדק , ועושה זאת באופן הגון .

ישר כוח על עבודתכם!

אליאן לירז

מקצוענים בתחומם, לא להסס לפנות, שירות מהיר ומקצועי

גיא לוין

פניתי לתעופה נבונה בעקבות עיכוב ענק בטיסת המשך מברצלונה . השרות שלהם היה מהיר אמין ואדיב ביותר .יפעת טיפלה ועזרה .בגמר התביעה קבלנו פיצויים הוגנים ביותר.

ביאנקה קליין

דחייה של טיסה ב-10 שעות, כרטיס לטיסה נוספת שהתפספס ובמקום 40$ עלה 400$

ניסיתי לפנות לחברת התעופה ורק ניסו לייבש אותי, פניתי לתעופה נבונה, העברתי את כל החומר שהיה ברשותי ואפשר לומר שמפה יכולתי לשכוח מהכל, קיבלתי פיצוי על העיכוב והחזר כספי על הכרטיס טיסה שפספסתי, באמת שאין מילים, כיף שיש מי שדואג לקהל הנוסעים

הראל קידרון

כל הכבוד שיש גוף כזה כמו תעופה נבונה שיודע מה החוקים ומהם הזכויות של הנוסעים ,ברצוני להודות לכם על הטיפול היעיל אדיב ומהיר שלכם מול חב' התעופה שבה טסנו אני ומשפחתי ,ותודות לכם על הפיצוי הנכבד שקיבלנו מחב' התעופה .

אלי גבאי

גוף חשוב מאין כמותו שעוזר לנו, האזרח הקטן, לדעת מה הן זכויותיינו ולדרוש אותן.
כל זאת במקצועיות, אדיבות ושירותיות.

מלי רוזנבאום

לאחר טרטורים רבים וכאב ראש לא קטן בכלל שנגרם על ידי חברת תעופה גדולה, חבר הפנה אותי לעדי אטלס שעובדת ב IATPA. מהרגע הראשון עדי הייתה אדיבה, נחמדה ומקצועית מאוד.
זכיתי לליווי צמוד שלה בהליכים אל מול חברת התעופה, שבסופם קיבלתי פיצוי הולם.
עדי והחברה היו מקצועיים מאוד, יעילים ואסרטיביים.
עדי דאגה לעדכן אותי בכל שלב ושלב, וההתנהלות שלה הייתה מדהימה. היא הייתה זמינה לכל שאלה והתייעצות. קיבלתי טיפול מסור לאורך כל הדרך. יש לי רק דברים טובים להגיד עליה ועל החברה.
תודה רבה לכם, אמליץ עליכם בחום לחברים!

יואב לוי