סיפורי הצלחה של תעופה נבונה

תודה רבה לעדי שסייעה לנו להשיג פיצוי גדול מלופטהנזה!

אילן לוין

בעקבות פשיטת הרגל של חברת התעופה "גרמניה", נשארתי עם שני כרטיסי טיסה. פניתי לתעופה נבונה, ובהדרכתם ה"נבונה" והנכונה, קיבלתי זיכוי מלא מחברת האשראי שלי. לא הייתי מעלה על דעתי שדבר כזה אפשרי. לא נאלצתי לבטל את הטיול או את המלון שהזמנתי. תודה רבה מכל הלב !

Micky Emanuel

כל הכבוד שיש גוף כזה כמו תעופה נבונה שיודע מה החוקים ומהם הזכויות של הנוסעים ,ברצוני להודות לכם על הטיפול היעיל אדיב ומהיר שלכם מול חב' התעופה שבה טסנו אני ומשפחתי ,ותודות לכם על הפיצוי הנכבד שקיבלנו מחב' התעופה ..

אלי גבאי

ממליץ בחום, טיפול מקצועי, אדיב וסבלני. בזכותם זכינו בפיצויים אל מול אל על.

שגיא צוקר

קיבלתי שרות מסור לאורך כל הדרך, עד קבלת הפיצוי!

מתן לבנון

בהחלט המלצה מצויינת ל"תעופה נבונה" על טיפול אחראי ומסור וליווי ענייני לאורך כל ההליך המשפטי. ובעיקר ליפעת מזכירת המשרד.

יוכבד רוטשטיין

אני ממליץ בכל לב, על "תעופה נכונה" לעניין טיפול ענייני ומסור, בפרט של המזכירה יפעת לקבלת פיצוי הולם על התלאות ואי הנוחות בטיסת איר פראנס מישראל למקסיקו. ברור לי, שבעתיד, אם נצטרך, נפנה אליהם לטיפול.

זמיר שליטא

שרות מעולה של צוות המבין עניין, ומבין ללב הלקוח המתוסכל .
ההליך היה מהיר יחסית , התנהל בכבוד , ונשא תוצאה הוגנת וראוייה. אסור לוותר לחברות התעופה, אל תהססו לפנות לתעופה נבונה,
תקבלו סיוע מקצועי לחלוטין .

דבורי שנהב

אנחנו הלן וראובן גיא יחד עם גיסי וגיסתי ליאת וחנוך גיא פנינו ליפעת מIatpa בבקשה לעזור לנו לאחר שחיכינו שעות לטיסה ליסבון וכך גם בחזרה . לשמחתינו קבלנו יחס חם אדיב ורגיש וגם פיצויים הוגנים .מחברת אל על. ישר כח על עבודתכם.

הלן גיא

אחרי מספר נסיונות לקבל פיצוי לבד פנינו תעופה נבונה וקיבלנו שירות מעולה. יפעת המנהלת לא רק שנתנה שירות מקצועי ונעים אלא "נידנדה" לנו להעביר את החומר במידה והתעכבנו או נמרחנו עם משהו. ובסוף קיבלנו פיצוי משמעותי. מומלץ מאוד!

אלעד הראל

שרות וטיפול מעולה, ממליץ מאוד לכולם !!!
פניתי אליהם בשני מקרים שונים , בעקבות 2 טיסות של 2 חברות שונות. קבלתי פיצוי הולם, שרות מעולה, ויחס מעולה. אני רוצה לציין במיוחד את השרות המעולה שקיבלתי מעדי אטלס , שדאגה הסבירה וטיפלה בהכל.

שלמה פוזיאלוב

גם אני טסתי עם ווילינג אשר השאירו את המזוודות של כל הנוסעים בשדה התעופה בארץ. אני קיבלתי את המזוודה ביום שעזבתי את המלון כלומר ביום השביעי. בתביעה ייצוגית שהגשנו הנוסעים דרך תעופה נבונה קיבלנו פיצוי מחברת התעופה. תעופה נבונה שירתו אותנו נאמנה וכל הזמן עידכנו אותנו לגבי מצב התביעה. שרות מעולה. תודה לתעופה נבונה ליפעת ולדוד

נילי אסולין

דודי יצר עמי קשר והגיע אלי כמושיע, מתוך רצון לסייע לי לאחר ביטול חופשה משפחתית 24 שעות בלבד לפני מועד הטיסה עקב רעידת אדמה, כאשר מפח הנפש שלי ושל הילדים היה עצום.

זכינו לשרות רגיש, אדיב עד מאד ויעיל מיפעת ומעדי, שמעבר לפיצוי הכספי אשר קיבלנו, היה ניכר כי הן באמת ובתמים קשובות לחוויה הרגשית שנלוותה לארוע.

בזכות פועלן קיבלנו פיצוי כספי שייאפשר חוויה משפחתית מתקנת.

אני ממליצה בחום לפנות אליהם ולהפיץ לכל הגורמים הרלוונטים על מנת שיידעו כי יש מי שדואג לעשות צדק , ועושה זאת באופן הגון .

ישר כוח על עבודתכם!

אליאן לירז

תודה רבה ליפעת מחברת תעופה נבונה שבטיפול התביעה גילתה סבלנות, היתה זמינה וקשובה לכל בקשה שאלה והסבר שנדרש. טיפלה בסוגיה באופן מקצועי, יעיל ומהיר. השיגה תוצאות לשביעות רצוננו. תודה מקרב לב, עוד לקוחה מרוצה.

אורן גינזבורג

מעוניינת לפרגן לתעופה נבונה על היחס המהיר והאישי בכל פניה ופניה. ממליצה בחום לפנות אליהם במידה ונתקלתם בבעיה בנושאים של עיכוב טיסות ועוד….

בזכות פועלן קיבלנו פיצוי כספי שייאפשר חוויה משפחתית מתקנת.

אני ממליצה בחום לפנות אליהם ולהפיץ לכל הגורמים הרלוונטים על מנת שיידעו כי יש מי שדואג לעשות צדק , ועושה זאת באופן הגון .

ישר כוח על עבודתכם!

אתי שבו

תודה לעדי אטלס ולכל הצוות הנפלא והמקצועי של תעופה נבונה על העזרה לאורך כל הדרך משלב בירור תביעה, סידור הטענות וההוכחות ועד הזכייה במשפט!י

שלמה סילברסטון

רוצה להביע תודה ענקית בשמי ובשם חברותי ברכה, רותי וג'ניה, ושאין להן פייסבוק, על הטיפול הנאות והמהיר של תעופה נבונה ובמיוחד ליפעת שפעלה במקצועיות, יעילות ונעימות והגיעה לתוצאות! ממליצה וחום!

גיטה כרמי

שמחה שפנינו אליכם! היום התעדכנו על פיצוי שמגיע לאחר מסלול טיסה בו התבטלו 2 טיסות בשל שביתות טייסים בחברות שונות. סיפור בו מעורבות 3 חברות תעופה ואתם השגתם פיצוי! לאורך כל הדרך בשירותיות, מקצועיות וסבלנות של יפעת

שירי יהודיוף ורונה

מקצוענים בתחומם, לא להסס לפנות, שירות מהיר ומקצועי

גיא לוין

פניתי לתעופה נבונה בעקבות עיכוב ענק בטיסת המשך מברצלונה . השרות שלהם היה מהיר אמין ואדיב ביותר .יפעת טיפלה ועזרה .בגמר התביעה קבלנו פיצויים הוגנים ביותר.

ביאנקה קליין

תודה לעמותה וליפעת בקיום תביעה כנגד חברת וולינג אשר השאירה למטוס שלם את הכבודה בנתב"ג. לאחר שהתאחדנו יפעת דאגה להכל ללא צורך שלנו להתעסק בענייני התביעה והצליחה להביא צדק בנושא. תודה רבה לכם!

מיכל קרפן

תודה רבה ליפעת מתעופה נבונה.
כתבתי מייל לתעופה נבונה ב 12 בלילה. למחרת בבוקר התקשרה אליי יפעת.

הקשיבה לכל הסיפור שלי (הזמנתי טיסה בחברת אייר גרמניה שפשטה את הרגל) וייעצה לי מה לעשות כדי לקבל את כספי בחזרה. היא הייתה סבלנית וענתה לאינספור הטלפונים שלי, חזרה וענתה בצורה מקצועית למיילים ששלחתי. היא ליוותה אותי צמוד בתהליך הברור מול חברת האשראי וסוכנות הנסיעות עד לקבלת התשובה הסופית מסוכנות הנסיעות על ההחזר הכספי. ברור מהשיחה איתה שיש לה המון ידע בנושא.
הנוכחות, התמיכה המידע והליווי של יפעת בנושא הזה היו משמעותיים מאוד ועזרו לי מאוד לדעת מה להגיד לחברת האשראי, מה לבקש מסוכנות הנסיעות ואיך להתנהל בכלל במצב המבאס הזה.
תודה רבה רבה

‏‎Galia Emergui

כממליץ בחום על תעופה נבונה. מסייעים לי ב2 מקרים שונים (באחד כבר הסתיים הטיפול לשביעות רצוני). שירותים (תודה רבה יפעת) ומקצוענים ובהחלט כדאי להעזר בהם בכל בעיה עם חברות התעופה.

איתי דובנר

ברצוני להביע את תודתי הענקית לחברה מתעופה נבונה ובכלל לעדי אטלס על הקבלה סיוע ואף ניצחון מול חברת התעופה.
אני ממליץ לכל מי שנפגע מחברת תעופה מייד לפנות לתעופה נבונה .

אלעזר כהן

ברכות ל"תעופה נבונה",
שלום לכולם, שמי בועז מעוז ואני מורה דרך בחברת פגסוס. לפני מספר חודשים יצאתי עם קבןצה לטיול במקסיקו בליז וגואטמלה .
טסנו עם חברת "איבריה", בגלל 6 שעות עיקוב בהמראה ועוד תקלות בדרך, מצאנו את עצמנו במקסיקו בלי מזוודות למשך 3 ימים.
איבריה התנערה מאחריות.
פניתי ל"תעופה נבונה" ,למר דוד מלובני, והוא ביחד עם גב' יפעת מאירי אהרוני,שפעלה ללא לאות תוך שמירת קשר רצוף עם הנוסעים, הצליחו להוציא מאיבריה גמול הולם לכל נוסע.
תודה לאיברה שהתעשתה בסופו של דבר,
ותודה ענקית לכם דוד ויפעת , תודה ל'תעופה נבונה". בלעדכם זה לא היה קורה.

בועז מעוז

כל הכבוד שיש גוף כזה כמו תעופה נבונה שיודע מה החוקים ומהם הזכויות של הנוסעים ,ברצוני להודות לכם על הטיפול היעיל אדיב ומהיר שלכם מול חב' התעופה שבה טסנו אני ומשפחתי ,ותודות לכם על הפיצוי הנכבד שקיבלנו מחב' התעופה .

אלי גבאי

גוף חשוב מאין כמותו שעוזר לנו, האזרח הקטן, לדעת מה הן זכויותיינו ולדרוש אותן.
כל זאת במקצועיות, אדיבות ושירותיות.

מלי רוזנבאום

לאחר טרטורים רבים וכאב ראש לא קטן בכלל שנגרם על ידי חברת תעופה גדולה, חבר הפנה אותי לעדי אטלס שעובדת ב IATPA. מהרגע הראשון עדי הייתה אדיבה, נחמדה ומקצועית מאוד.
זכיתי לליווי צמוד שלה בהליכים אל מול חברת התעופה, שבסופם קיבלתי פיצוי הולם.
עדי והחברה היו מקצועיים מאוד, יעילים ואסרטיביים.
עדי דאגה לעדכן אותי בכל שלב ושלב, וההתנהלות שלה הייתה מדהימה. היא הייתה זמינה לכל שאלה והתייעצות. קיבלתי טיפול מסור לאורך כל הדרך. יש לי רק דברים טובים להגיד עליה ועל החברה.
תודה רבה לכם, אמליץ עליכם בחום לחברים!

יואב לוי

דחייה של טיסה ב-10 שעות, כרטיס לטיסה נוספת שהתפספס ובמקום 40$ עלה 400$

ניסיתי לפנות לחברת התעופה ורק ניסו לייבש אותי, פניתי לתעופה נבונה, העברתי את כל החומר שהיה ברשותי ואפשר לומר שמפה יכולתי לשכוח מהכל, קיבלתי פיצוי על העיכוב והחזר כספי על הכרטיס טיסה שפספסתי, באמת שאין מילים, כיף שיש מי שדואג לקהל הנוסעים

הראל קידרון