סטיב גסנר
סטיב גסנר
קרא עוד
handled my airline compensation process very nicely
יסמין פרנקל
יסמין פרנקל
קרא עוד
פניתי לתעופה נבונה אחרי תקופה מאוד ארוכה של יותר מחצי שנה של נסיונות ומרדפים אחרי סוכנות נסיעות.... מתעופה נבונה קיבלתי שירות נעים אדיב, מענה שירותי ומהיר שכלל ליווי מלא והכי חשוב שבסופו של דבר גם קיבלנו את הכסף (2800 שח!!!) בחזרה לחשבון הבנק. והכל בזכות תעופה נבונה! תודות רבות ותודה ליפעת המקסימה!
קטיה רקוב דרורי
קטיה רקוב דרורי
קרא עוד
מהרגע הראשון הרגשתי שיש לי גיבוי לתחושת העוול שנגרמה לי על ידי חברת תעופה. בתעופה נבונה קיבלנו ליווי אישי, מקצועי ואכפתי לאורך כל הדרך ובזכותם קיבלנו את הפיצוי שמגיע לנו! לא היינו מצליחים בלעדיהם להשיג אפילו רבע להערכתי!!
חלי טוביאנה
חלי טוביאנה
קרא עוד
פניתי לתעופה נבונה בעקבות ביטול הטיסות בחברת אטלס גלובל. יש לציין שקיבלתי מענה מהיר ( מיפעת המקסימה ) שליוותה אותי לאורך כל התהליך , בצורה מקצועית ייעצה לע והדריכה אותי בכל רגע נתון , ענתה לכל שאלה בסבלנות ואנושיות. כיף לדעת שיש למי לפנות ושיש מי שדואג לצרכן... תודה על הכל !!
רינת רחמים
רינת רחמים
קרא עוד
שרות מקצועי, אמין, ויסודי!!
מיכל קרפן
מיכל קרפן
קרא עוד
תודה לתעופה נבונה וליפעת בקיום תביעה כנגד חברת וולינג אשר השאירה למטוס שלם את הכבודה בנתב"ג. לאחר שהתאחדנו יפעת דאגה להכל ללא צורך שלנו להתעסק בענייני התביעה והצליחה להביא צדק בנושא. תודה רבה לכם!
‏‎Galia Emergui
‏‎Galia Emergui
קרא עוד
תודה רבה ליפעת מתעופה נבונה. כתבתי מייל לתעופה נבונה ב 12 בלילה. למחרת בבוקר התקשרה אליי יפעת. הקשיבה לכל הסיפור שלי (הזמנתי טיסה בחברת אייר גרמניה שפשטה את הרגל) וייעצה לי מה לעשות כדי לקבל את כספי בחזרה. היא הייתה סבלנית וענתה לאינספור הטלפונים שלי, חזרה וענתה בצורה מקצועית למיילים ששלחתי. היא ליוותה אותי צמוד בתהליך הברור מול חברת האשראי וסוכנות הנסיעות עד לקבלת התשובה הסופית מסוכנות הנסיעות על ההחזר הכספי. ברור מהשיחה איתה שיש לה המון ידע בנושא. הנוכחות, התמיכה המידע והליווי של יפעת בנושא הזה היו משמעותיים מאוד ועזרו לי מאוד לדעת מה להגיד לחברת האשראי, מה לבקש מסוכנות הנסיעות ואיך להתנהל בכלל במצב המבאס הזה. תודה רבה רבה
איתי דובנר
איתי דובנר
קרא עוד
כממליץ בחום על תעופה נבונה. מסייעים לי ב2 מקרים שונים (באחד כבר הסתיים הטיפול לשביעות רצוני). שירותים (תודה רבה יפעת) ומקצוענים ובהחלט כדאי להעזר בהם בכל בעיה עם חברות התעופה.
אלעזר כהן
אלעזר כהן
קרא עוד
ברצוני להביע את תודתי הענקית לחברה מתעופה נבונה ובכלל לעדי אטלס על הקבלה סיוע ואף ניצחון מול חברת התעופה. אני ממליץ לכל מי שנפגע מחברת תעופה מייד לפנות לתעופה נבונה.
בועז מעוז
בועז מעוז
קרא עוד
ברכות ל"תעופה נבונה", שלום לכולם, שמי בועז מעוז ואני מורה דרך בחברת פגסוס. לפני מספר חודשים יצאתי עם קבןצה לטיול במקסיקו בליז וגואטמלה . טסנו עם חברת "איבריה", בגלל 6 שעות עיקוב בהמראה ועוד תקלות בדרך, מצאנו את עצמנו במקסיקו בלי מזוודות למשך 3 ימים. איבריה התנערה מאחריות. פניתי ל"תעופה נבונה" ,למר דוד מלובני, והוא ביחד עם גב' יפעת מאירי אהרוני,שפעלה ללא לאות תוך שמירת קשר רצוף עם הנוסעים, הצליחו להוציא מאיבריה גמול הולם לכל נוסע. תודה לאיברה שהתעשתה בסופו של דבר, ותודה ענקית לכם דוד ויפעת , תודה ל'תעופה נבונה". בלעדכם זה לא היה קורה.
אלי גבאי
אלי גבאי
קרא עוד
כל הכבוד שיש גוף כזה כמו תעופה נבונה שיודע מה החוקים ומהם הזכויות של הנוסעים ,ברצוני להודות לכם על הטיפול היעיל אדיב ומהיר שלכם מול חב' התעופה שבה טסנו אני ומשפחתי ,ותודות לכם על הפיצוי הנכבד שקיבלנו מחב' התעופה.
מלי רוזנבאום
מלי רוזנבאום
קרא עוד
גוף חשוב מאין כמותו שעוזר לנו, האזרח הקטן, לדעת מה הן זכויותיינו ולדרוש אותן. כל זאת במקצועיות, אדיבות ושירותיות.
יואב לוי
יואב לוי
קרא עוד
לאחר טרטורים רבים וכאב ראש לא קטן בכלל שנגרם על ידי חברת תעופה גדולה, חבר הפנה אותי לעדי אטלס שעובדת ב IATPA. מהרגע הראשון עדי הייתה אדיבה, נחמדה ומקצועית מאוד. זכיתי לליווי צמוד שלה בהליכים אל מול חברת התעופה, שבסופם קיבלתי פיצוי הולם. עדי והחברה היו מקצועיים מאוד, יעילים ואסרטיביים. עדי דאגה לעדכן אותי בכל שלב ושלב, וההתנהלות שלה הייתה מדהימה. היא הייתה זמינה לכל שאלה והתייעצות. קיבלתי טיפול מסור לאורך כל הדרך. יש לי רק דברים טובים להגיד עליה ועל החברה. תודה רבה לכם, אמליץ עליכם בחום לחברים!
אורית מסיקה
אורית מסיקה
קרא עוד
קראתי חלק מהביקורות והאמת שמי שלא מכיר את החוקים ואין לו קרוב משפחה עו"ד לא באמת יכול להגיש תביעה כנגד חברות תעופה ולנהל את התביעה מול בית המשפט כפי שהוצע בחלק מהביקורות בדיוק כמו שתאורטית אנחנו יכולים להתקין מזגן אבל לא עושים את זה ומשלמים לבעל מקצוע. אני מאוד שמחה שתעופה נבונה קיימים ושיש אפשרות תמורת אחוזים מהפיצוי לשכור את שירותיהם, וגם אחוז התשלום כתוב בבירור בטופס שחותמים עליו. הסיפור שלי מתחיל לפני כמעט שלוש שנים, טיסת המשך מניו דלהי שבוטלה ע"י אייר אינדיה בשל מזג אוויר, הזמנת הכרטיסים בוצעה דרך איסתא שבכלל לא עודכנה על ביטול הטיסה ולא עזרה לי כלל לקבל את הפיצוי אם הייתי יכולה הייתי תובעת אותם כי להם שילמתי אבל הבהירו לי שלפי החוק האחריות היא של חברת התעופה. אז אחרי חצי שנה של פניות לאיסתא שהתשובה היחידה שקיבלתי מהם שהם לא יכולים לעשות דבר והם מעבירים את הפנייה שלי לחברת התעופה, פניתי גם באופן ישיר לאייר אינדיה שענו לי שהיות והזמנתי דרך סוכנות נסיעות לפנות אליהם. כרטיס ההמשך עלה בסה"כ 200 ₪ אבל הרגיז אותי שהם לא התייחסו ובחרו לא להחזיר לי את הכסף למרות שהם ביטלו את הטיסה. תעופה נבונה הגישה להם בקשה לפיצוי, הם התעלמו, הגישו כתב תביעה הם ענו עליו בהמשך היו עוד 2 דיונים בבית משפט ואחרי כמעט שלוש שנים קיבלתי כמעט את סכום התביעה שעמד על 7400 ₪. נכון אפשר לנסות לבד אבל אף אחד מאיתנו בכלל לא היה חושב לבקש סכום כזה. נכון, צריך הרבה סבלנות אבל הערכה שלי היא שהעובדים בתעופה נבונה השקיעו לפחות 20 שעות בתיק שלי, כולל הודעות בואטסאפ, מיילים, טלפונים, הגעה לבית משפט ועוד, כך שבעיני הסכום שבסופו של דבר הם קיבלו הוא נמוך מכל סכום שבאמת מגיע להם. זו אמנם תחושת ניצחון קטנה אבל משמעותית עבורי.
ליאור רן
ליאור רן
קרא עוד
במשך שנה רדפתי כדי לקבל החזר על כרטיסי טיסה, ותעופה נבונה עשו את כל מה שצריך- לאורך תקופה מאוד ארוכה של כמה חודשים הם יצרו קשר עם כל הגורמים (סוכנים, חברות תעופה) כדי שאקבל מה שמגיע לי. ממליץ מאוד למי שרוצה ראש שקט!
איילת אביב
איילת אביב
קרא עוד
תודות לתעופה נבונה הבנו שניתן לתבוע את אייר אינדיה, תבענו, עזרו לנו לנסח כתב תביעה, וגם לקבל את הפיצוי בפועל לאחר שנפסק לטובתנו.
אבישג נווה
אבישג נווה
קרא עוד
פניתי אל תעופה נבונה אחרי נסיונות רבים וכושלים לטפל בבעיה מול אחת מחברות התעופה. אין לי מילים לתאר את השירות המופלא שקיבלתי מהם. יפעת אהרוני ליוותה אותי יד ביד בסבלנות אין קץ, תמיד עם חיוך על הפנים (שהורגש דרך הטלפון) ואופטימיות אינסופית. הרגשתי שאני לא לבד מול המערכת ויש לי גב. דוד מלובני אף הוא עשה עבודה נהדרת והגיע להדריך ולהרגיע במעמד בית המשפט. נפלא לדעת שישנם אנשים טובים באמצע בדרך שבאמת רוצים את הכי טוב בשבילך. בזכותם הצלחתי במאבקי וקיבלתי את המגיע לי ואף מעבר לכך. תודה לכם אנשים יקרים על עבודה נהדרת.
נועה פלוטקין
נועה פלוטקין
קרא עוד
מקצועיים ונעימים, אפילו השופט הופתע מכמה שכתב התביעה כתוב מפורט ומדוייק. ליווי לאורך כל הדרך עם סבלנות אינסופית. תודה לכל הצוות על הכל!!! מומלץ מומלץ
נילי אסולין
נילי אסולין
קרא עוד
גם אני טסתי עם ווילינג אשר השאירו את המזוודות של כל הנוסעים בשדה התעופה בארץ. אני קיבלתי את המזוודה ביום שעזבתי את המלון כלומר ביום השביעי. בתביעה ייצוגית שהגשנו הנוסעים דרך תעופה נבונה קיבלנו פיצוי מחברת התעופה. תעופה נבונה שירתו אותנו נאמנה וכל הזמן עידכנו אותנו לגבי מצב התביעה. שרות מעולה. תודה לתעופה נבונה ליפעת ולדוד.
אליאן לירז
אליאן לירז
קרא עוד
דודי יצר עמי קשר והגיע אלי כמושיע, מתוך רצון לסייע לי לאחר ביטול חופשה משפחתית 24 שעות בלבד לפני מועד הטיסה עקב רעידת אדמה, כאשר מפח הנפש שלי ושל הילדים היה עצום. זכינו לשרות רגיש, אדיב עד מאד ויעיל מיפעת ומעדי, שמעבר לפיצוי הכספי אשר קיבלנו, היה ניכר כי הן באמת ובתמים קשובות לחוויה הרגשית שנלוותה לארוע. בזכות פועלן קיבלנו פיצוי כספי שייאפשר חוויה משפחתית מתקנת. אני ממליצה בחום לפנות אליהם ולהפיץ לכל הגורמים הרלוונטים על מנת שיידעו כי יש מי שדואג לעשות צדק , ועושה זאת באופן הגון . ישר כוח על עבודתכם!
אורן גינזבורג
אורן גינזבורג
קרא עוד
תודה רבה ליפעת מחברת תעופה נבונה שבטיפול התביעה גילתה סבלנות, היתה זמינה וקשובה לכל בקשה שאלה והסבר שנדרש. טיפלה בסוגיה באופן מקצועי, יעיל ומהיר. השיגה תוצאות לשביעות רצוננו. תודה מקרב לב, עוד לקוחה מרוצה.
אתי שבו
אתי שבו
קרא עוד
מעוניינת לפרגן לתעופה נבונה על היחס המהיר והאישי בכל פניה ופניה. ממליצה בחום לפנות אליהם במידה ונתקלתם בבעיה בנושאים של עיכוב טיסות ועוד…. בזכות פועלן קיבלנו פיצוי כספי שייאפשר חוויה משפחתית מתקנת. אני ממליצה בחום לפנות אליהם ולהפיץ לכל הגורמים הרלוונטים על מנת שיידעו כי יש מי שדואג לעשות צדק , ועושה זאת באופן הגון . ישר כוח על עבודתכם!
שלמה סילברסטון
שלמה סילברסטון
קרא עוד
תודה לעדי אטלס ולכל הצוות הנפלא והמקצועי של תעופה נבונה על העזרה לאורך כל הדרך משלב בירור תביעה, סידור הטענות וההוכחות ועד הזכייה במשפט!
גיטה כרמי
גיטה כרמי
קרא עוד
רוצה להביע תודה ענקית בשמי ובשם חברותי ברכה, רותי וג'ניה, ושאין להן פייסבוק, על הטיפול הנאות והמהיר של תעופה נבונה ובמיוחד ליפעת שפעלה במקצועיות, יעילות ונעימות והגיעה לתוצאות! ממליצה וחום!
שירי יהודיוף ורונה
שירי יהודיוף ורונה
קרא עוד
שמחה שפנינו אליכם! היום התעדכנו על פיצוי שמגיע לאחר מסלול טיסה בו התבטלו 2 טיסות בשל שביתות טייסים בחברות שונות. סיפור בו מעורבות 3 חברות תעופה ואתם השגתם פיצוי! לאורך כל הדרך בשירותיות, מקצועיות וסבלנות של יפעת.
גיא לוין
גיא לוין
קרא עוד
מקצוענים בתחומם, לא להסס לפנות, שירות מהיר ומקצועי
ביאנקה קליין
ביאנקה קליין
קרא עוד
פניתי לתעופה נבונה בעקבות עיכוב ענק בטיסת המשך מברצלונה . השרות שלהם היה מהיר אמין ואדיב ביותר .יפעת טיפלה ועזרה .בגמר התביעה קבלנו פיצויים הוגנים ביותר.
אינגה זילונגה
אינגה זילונגה
קרא עוד
צוות מקצועי, סבלני, אנשים נחמדים קיבלתי את הפיצוי עבור הטיסה שהמריאה באיחור מאוד ממליצה
דפנה לוי
דפנה לוי
קרא עוד
אחרי שהתייאשתי מלתקשר עם חברת אירופלוט על עיכוב מזוודות ונתקלתי בדחייה ואטימות מצידם פניתי לתעופה נבונה. יפעת המקסימה היתה איתי לאורך כל הדרך. מקצועית רצינית ומאד שירותית. כשלבסוף הגענו לבית משפט לתביעות קטנות הרגיעה יפעת את חששותיי והנחתה אותי במדוייק. הלא יאומן קרה ארופלוט שילמו ובגדול. ממליצה בחום.
טלי לוי
טלי לוי
קרא עוד
חברה מעולה טיפול מהיר. תשומת לב מירבית בכל בקשה. מומלץ מאוד
אייל דרורי
אייל דרורי
קרא עוד
אלופים!!! עזרו לנו ממש לזכות בתביעה מול סוויס ואיבריה 🙂
Lior Tsviban
Lior Tsviban
קרא עוד
לאחר שחברת התעופה עיכבה אותי 8 שעות בשדה התעופה והבטיחה פיצוי אבל לא קיימה, ניסיתי לפנות אליהם מספר פעמים ללא מענה, החלטתי לפנות לעזרת "תעופה נבונה" שהיו מאוד יעילים מהנקודה הזו לא הייתי צריך לעשות כלום חוץ מלהעביר את הפרטים שלי ותוך מספר חודשים קיבלתי אפילו יותר מהפיצוי שהובטח! טוב שיש גוף כמוכם! תודה רבה
אילן לוין
אילן לוין
קרא עוד
תודה רבה לעדי שסייעה לנו להשיג פיצוי גדול מלופטהנזה!
הראל קידרון
הראל קידרון
קרא עוד
דחייה של טיסה ב-10 שעות, כרטיס לטיסה נוספת שהתפספס ובמקום 40$ עלה 400$ ניסיתי לפנות לחברת התעופה ורק ניסו לייבש אותי, פניתי לתעופה נבונה, העברתי את כל החומר שהיה ברשותי ואפשר לומר שמפה יכולתי לשכוח מהכל, קיבלתי פיצוי על העיכוב והחזר כספי על הכרטיס טיסה שפספסתי, באמת שאין מילים, כיף שיש מי שדואג לקהל הנוסעים.
Micky Emanuel
קרא עוד
בעקבות פשיטת הרגל של חברת התעופה "גרמניה", נשארתי עם שני כרטיסי טיסה. פניתי לתעופה נבונה, ובהדרכתם ה"נבונה" והנכונה, קיבלתי זיכוי מלא מחברת האשראי שלי. לא הייתי מעלה על דעתי שדבר כזה אפשרי. לא נאלצתי לבטל את הטיול או את המלון שהזמנתי. תודה רבה מכל הלב!
שגיא צוקר
שגיא צוקר
קרא עוד
ממליץ בחום, טיפול מקצועי, אדיב וסבלני. בזכותם זכינו בפיצויים אל מול אל על.
מתן לבנון
מתן לבנון
קרא עוד
קיבלתי שרות מסור לאורך כל הדרך, עד קבלת הפיצוי!
יוכבד רוטשטיין
יוכבד רוטשטיין
קרא עוד
בהחלט המלצה מצויינת ל"תעופה נבונה" על טיפול אחראי ומסור וליווי ענייני לאורך כל ההליך המשפטי. ובעיקר ליפעת מזכירת המשרד.
זמיר שליטא
זמיר שליטא
קרא עוד
אני ממליץ בכל לב, על "תעופה נכונה" לעניין טיפול ענייני ומסור, בפרט של המזכירה יפעת לקבלת פיצוי הולם על התלאות ואי הנוחות בטיסת איר פראנס מישראל למקסיקו. ברור לי, שבעתיד, אם נצטרך, נפנה אליהם לטיפול.
דבורי שנהב
דבורי שנהב
קרא עוד
שרות מעולה של צוות המבין עניין, ומבין ללב הלקוח המתוסכל . ההליך היה מהיר יחסית , התנהל בכבוד , ונשא תוצאה הוגנת וראוייה. אסור לוותר לחברות התעופה, אל תהססו לפנות לתעופה נבונה, תקבלו סיוע מקצועי לחלוטין.
הלן גיא
הלן גיא
קרא עוד
אנחנו הלן וראובן גיא יחד עם גיסי וגיסתי ליאת וחנוך גיא פנינו ליפעת מIatpa בבקשה לעזור לנו לאחר שחיכינו שעות לטיסה ליסבון וכך גם בחזרה . לשמחתינו קבלנו יחס חם אדיב ורגיש וגם פיצויים הוגנים .מחברת אל על. ישר כח על עבודתכם.
אלעד הראל
אלעד הראל
קרא עוד
אחרי מספר נסיונות לקבל פיצוי לבד פנינו תעופה נבונה וקיבלנו שירות מעולה. יפעת המנהלת לא רק שנתנה שירות מקצועי ונעים אלא "נידנדה" לנו להעביר את החומר במידה והתעכבנו או נמרחנו עם משהו. ובסוף קיבלנו פיצוי משמעותי. מומלץ מאוד!
שלמה פוזיאלוב
שלמה פוזיאלוב
קרא עוד
שרות וטיפול מעולה, ממליץ מאוד לכולם !!! פניתי אליהם בשני מקרים שונים , בעקבות 2 טיסות של 2 חברות שונות. קבלתי פיצוי הולם, שרות מעולה, ויחס מעולה. אני רוצה לציין במיוחד את השרות המעולה שקיבלתי מעדי אטלס , שדאגה הסבירה וטיפלה בהכל.